Web Tasarım ve Yazılım

SeoZoon web tasarım ve yazılım ajansı olarak benzersiz, güncel ve kullanışlı trendlerine uygun işler yapmaktadır. SeoZoon olarak müşterilerimiz kurumsal ve E-ticaret projeleri siparişlerinde en iyi ve en ekonomik olacak şekilde hizmet vermeye özen gösteririz.

Firmaların istekleri doğrultusunda analiz yapar ve ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçeriz. Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşıp, kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerimizi web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarırız.

Firmaların kendilerini ve ürünlerini rahatlıkla internet ortamında gösterebildileri kurumsal veya E-ticaret sitelerinde, kullanıya yönelik işlemlerin yapılması çok önemlidir. SeoZoon olarak müşterilerimiz için yaptığımız web tasarım veya yazılım hizmletimizde kullanıcı deneyimine ve Google gibi arama motorlarının algoritmalarına çok önem vermekteyiz.

Web site hizmetlerimizde özel tasarımlar veya yazılar dışında hazır sistemlerinde hizmetini vermekteyiz. Tüm Dünya’nın ve Türkiye’nin de büyük bir ölçüde kulladığı WordPress hazır web site yazılımının da desteğini vermekteyiz. Sürekli yazılımcılar tarafından güncellenen, kullanım kolaylığı ve ekonomik olanaklar sağlayan WordPress sistemini müşterilerimize tavsiye ediyoruz.

Kurumsal Web Tasarım

Firmaların kurumsal web site tasarımları işletmenin kimliğini ve kurumsallığını gösteren bir platformdur. Ülkemizde artık birçok site site sahibi tarafından göncellenebilecek şekilde tasarlanır. Yani artık paneli olmayan web site yokdenilecek kadar azdır. Bu sitelerin arka planında içerik yönetim sistemi (IYS) veya Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılımlar bulunmaktadır. Bu siteler maliyet açısından yüksek olsa da ilerleyen dönemlerde içerik eklemeve düzenleme konusunda büyük faydalıklar yaratmaktadır.

SeoZoon, olarak kendi bünyemizde müşterilerimize panelli özel tasarım kurumsal web siteleri veya kurumsal WordPress site hizmetleri vermekteyiz. Profesyonel tasarım anlayışı ile, brief aşamasından test aşamasına kadar, projenizi özenle ve titizlikle tamamlarız.

Responsive Web Tasarım

Responsive kelimesi adapte olmak anlamına gelmektedir. Responsive web tasarım, her boyuta göre sitenizin kendisini küçültmesidir. Responsive, CSS3 ile beraber gelmiştir ve en çok tercih edilen mobil uyumluluk teknolojisidir. Responsive bir web site, tabletler ve cep telefonları gibi mobil cihazlarda sorunsuz olarak gezilebilir. Bir web sitesinin cep telefonunda açılıyor olması, mobil uyumlu olduğu anlamına gelmemektedir. Mobil uyumludan kasıt, mobil cihazlarda sorunsuz açılan ve iyi bir kullanıcı deneyimine sahip web sitesidir.

Mobil Web Sitesi Tasarımı

Dünya’da mobil internet kullanımı artmasıyla beraber, kullanıcıların bir çoğu arama motoru kullanımı başta olmak üzere, web sitesi deneyimlerini cep telefonu yada tablet gibi cihazlar üzerinden yapıyorlar.

Mobil site, bilgisayar ekranı dışındaki daha küçük ekranlı cihazlar için tasarlanmış internet sitelerine denir. Genellikle mobil siteler, subdomain (mobil.siteadi.com.) veya alt bir sayfaya (siteadi.com/mobil) kurulurlar. Mobil siteler, ana siteden içeriksel ve tasarımsal olarak sade ve farklılıklar bulunmaktadır.