Twitter Sayfa Yönetimi

Dünya genelinde 300 milyon, Türkiye’de ise 13 milyona yaklaşan kullanıcısı bir sosyal ağ ve mikroblog sitesidir. Kullanıcılarına tweet adı verilen en fazla 140 karakterlik metinler yazma imkânı veren Twitter, çeşitli araçlarla daha etkin kullanılabilen bir yeni nesil iletişim platformudur. Twitter, bireyler, kurumlar, işletmeler ve markalar için yeni iletişim, ilişki yönetimi ve dijital pazarlama için muhteşem fırsatlar sunuyor. Özellikle işletmelerin bilgiyi kontrol etme ve yönetmesinde benzersiz imkanlar sunan Twitter’ın doğru bir stratejiyle kullanılması, organizasyonda doğru konumlandırılması, insan kaynaklarının Twitter’a hakimiyeti kritik bir öneme sahip. İnsan kaynaklarının hedef kitleleriyle düzenli, istikrarlı ve doğru bir iletişim/ilişki yönetimi yeni pazar koşullarında işletmelerin ayakta kalması için vazgeçilmez bir unsur haline geliyor.

Etkili ve Kurumsal Twitter Hesap Yönetimi

Kurumsal amaçlar için kurulmuş Twitter hesapları veya marka bilinirliğini artırmak için açılmış hesapların yönetilmesi yine etkili ve kurumsal bir şekilde olmalıdır. Kurumsal Twitter hesap yönetimi için uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Uzman kişilerce yönetilen bir Twitter hesabından alacağınız geri dönüşümü ve verimi ölçtüğünüzde profesyonellerle çalışmanın farkını anlayacaksınız.

Twitter Hesap Yönetimi hizmeti, beğenen ve takipçi sayısı arttırma, düzenli ve etkin paylaşım ve doğru hedef kitleye ulaşma gibi hizmetler bütünüdür.

Hizmet Süresi : 1 ay ila 12 ay arasıdır.

Hizmet Detayları :

  • Twitter sosyal medya hesabı ile her gün 1 veya 2 paylaşım yapılır.
  • Sosyal medya paylaşım planlaması yapılır ve Twitter takipçilerinin en yoğun online olduğu saatler hesaplanarak en verimli saatlerde gerçekleştirilir.
  • Twitter profil sayfası arama motoru optimizasyonu (SEO) açısından en yüksek katkıyı yapacak şekilde optimize edilir.
  • Görseller ve paylaşımı yapılacak içerikler SeoZoon tarafından üretilir ve müşteri onayı sonrasında sosyal medya hesaplarında paylaşılır.
  • Twitter takipçi sayısı arttırma hizmeti tamamen doğal yöntemlerle olarak gerçekleştirilmektedir.