İnstagram Sayfa Yönetimi

Dünya genelinde 700 Milyon, Türkiye’de ise 22 milyona yaklaşan kullanıcı sayısıyla İnstagram yeni iletişimin en önemli platformlarından birisi haline geldi. Türkiye’nin ve Dünya’nın en büyük sosyal medya platformlarından olan İnstagram’da her gün milyonlarca içerik paylaşılmaktadır. Günde binlerce kişinin girdiği bu sosyal medya mecrası, aynı zamanda çok iyi bir etkileşim aracıdır. Kişiler arasında yeni sosyal iletişimin kanalına dönüşen İnstagram bireyler, kurumlar, işletmeler ve markalar için de yeni iletişim, ilişki yönetimi ve dijital pazarlama için muhteşem fırsatlar sunuyor.

Etkili ve Kurumsal İnstagram Hesap Yönetimi

Kurumsal amaçlar için kurulmuş İnstagram hesapları veya marka bilinirliğini artırmak için açılmış hesapların yönetilmesi yine etkili ve kurumsal bir şekilde olmalıdır. Kurumsal İnstagram hesap yönetimi için uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Uzman kişilerce yönetilen bir İnstagram hesabından alacağınız geri dönüşümü ve verimi ölçtüğünüzde profesyonellerle çalışmanın farkını anlayacaksınız.

İnstagram Hesap Yönetimi hizmeti, beğenen ve takipçi sayısı arttırma, düzenli ve etkin paylaşım ve doğru hedef kitleye ulaşma gibi hizmetler bütünüdür.

Hizmet Süresi : 1 ay ila 12 ay arasıdır.

Hizmet Detayları :

  • İnstagram sosyal medya sayfası ile her gün 1 veya 2 paylaşım yapılır.
  • Sosyal medya paylaşım planlaması yapılır ve İnstagram takipçilerinin en yoğun online olduğu saatler hesaplanarak en verimli saatlerde gerçekleştirilir.
  • İnstagram profil sayfası arama motoru optimizasyonu (SEO) açısından en yüksek katkıyı yapacak şekilde optimize edilir.
  • Görseller ve paylaşımı yapılacak içerikler SeoZoon tarafından üretilir ve müşteri onayı sonrasında sosyal medya hesaplarında paylaşılır.
  • İnstagram sayfa takipçi sayısı arttırma hizmeti tamamen doğal yöntemlerle gerçekleştirilmektedir.