Hakkımızda

6 yıldır bilişim sektöründe olup, uzman kişileri bir araya getirerek 2017 yılında kurulan SeoZoon firması, Seo Danışmanlığı, SEM, Sosyal Medya, Web Tasarım, Yazılım ve Google Harita Kayıt hizmetleriyle en popüler firma niteliğinde hizmet vermektedir. SeoZoon tüm müşterileri için her zaman en iyiyi ve en yeniyi hedeflemiştir. SeoZoon 2017 yılından beri tüm müşterilerine, genç ve eğitimli ekibiyle kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamıştır.

En önem verdiğimiz ilke, süreklilik ilkesiyle müşterilerine tek noktadan tüm desteği sunmaktır. Binlerce firma internet üzerinden yeni firmalarla SeoZoon’nun sayesinde tanışmıştır. SeoZoon Türkiye’nin en iyi Seo Danışmanlığı projesine imza atan firması durumundadır.

SeoZoon olarak diğerlerinden bir adım önde olmak, daha fazla yaratıcılık ve yenilik arayışı içinde olmak, yeni ve daha iyi, kullanmaya hazır ve anahtar teslim orijinal çözümleri sunmak. Müşterilerimize, var olan İnternet varlıklarını güçlendirmek veya İnternet deneyimlerine sıfırdan başlamak için zengin çözümler sunuyoruz.

Farkımız

  • 2011 yılından bu yana aralıksız devam eden SEO danışmanlığı tecrübesi ve her departmanda uzman ekip.
  • SEO çalışmalarında ve diğer hizmetlerimizde kesinlikle “SEO Paketleri” gibi isimlerle uygulanan black hat SEO (İllegal Seo) yöntemleri kullanmıyoruz. Kullanmış olduğum yöntemler white hat SEO (Doğal Seo) yöntemleri sınırları içerisindedir. Her hizmetin içeriği aynıda olsa rakip ve kelime rekabeti paket hizmet vermeye imkan vermemektedir.
  • Tüm hizmetlerimiz için gündemi yakından takip edip, en zaman kendimizi yeniliyoruz.
  • Link Reasearch Tool, Ahrefs, MOZ, Semrush, DeepCrawl, Searchmetrics, Google Analytics ve Search Console gibi dünyanın en gelişmiş ve profesyonel SEO araçlarını kullanıyoruz.