Facebook Sayfa Yönetimi

Dünya genelinde 1.200.000, Türkiye’de ise 40 milyona yaklaşan kullanıcı sayısıyla Facebook yeni iletişimin en önemli platformlarından birisi haline geldi. Türkiye’nin ve Dünya’nın en büyük sosyal medya platformu olan Facebook’ta her gün milyonlarca içerik paylaşılmaktadır. Günde binlerce kişinin girdiği bu sosyal medya mecrası, aynı zamanda çok iyi bir etkileşim aracıdır. Kişiler arasında yeni sosyal iletişimin kanalına dönüşen Facebook bireyler, kurumlar, işletmeler  ve markalar için de yeni iletişim, ilişki yönetimi ve dijital pazarlama için muhteşem fırsatlar sunuyor.

Etkili ve Kurumsal Facebook Hesap Yönetimi

Kurumsal amaçlar için kurulmuş Facebook hesapları veya marka bilinirliğini artırmak için açılmış hesapların yönetilmesi yine etkili ve kurumsal bir şekilde olmalıdır. Kurumsal Facebook hesap yönetimi için uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Uzman kişilerce yönetilen bir Facebook hesabından alacağınız geri dönüşümü ve verimi ölçtüğünüzde profesyonellerle çalışmanın farkını anlayacaksınız.

Facebook Hesap Yönetimi hizmeti, beğenen ve takipçi sayısı arttırma, düzenli ve etkin paylaşım ve doğru hedef kitleye ulaşma gibi hizmetler bütünüdür.

Hizmet Süresi : 1 ay ila 12 ay arasıdır.

Hizmet Detayları :

  • Facebook sosyal medya sayfası ile her gün 1 veya 2 paylaşım yapılır.
  • Sosyal medya paylaşım planlaması yapılır ve Facebook takipçilerinin en yoğun online olduğu saatler hesaplanarak en verimli saatlerde gerçekleştirilir.
  • Facebook profil sayfası arama motoru optimizasyonu (SEO) açısından en yüksek katkıyı yapacak şekilde optimize edilir.
  • Görseller ve paylaşımı yapılacak içerikler SeoZoon tarafından üretilir ve müşteri onayı sonrasında sosyal medya hesaplarında paylaşılır.
  • Facebook sayfa takipçi sayısı arttırma hizmeti tamamen doğal yöntemlerle gerçekleştirilmektedir.